Annons
Annons
Annons

Alla som kom in på gymnasiet

Här är hela listan på alla som kommit in på gymnasieskolor i länet i höst.

Jämtlands Gymnasium

Ås

IMPRONB, Introduktionsprogram - Programinriktat individuellt val, mot Naturbruksprogrammet

Johansson, Oliver Brunflo

Martinsson, Petter Fåker

Olsson, Andreas Sveg

Sundberg, Jonathan Sörbygden

Thuresson, Sara Aspås

Toresson, Johan Brunflo

NBDJU, Naturbruksprogrammet – Djur

Amrén, Rebecka Hammarstrand

Backman, Ida Aspås

Brande, Martina Orrviken

Funseth, Jennifer Strömsund

Hallberg, Elsa Alsen

Höglund, Josefine Strömsund

Isaksson, Nina Brunflo

Jonasson, Rebecca Gällö

Malmberg, Sandra Östersund

Olofsson, Jonna Nälden

Pålsson Karlsson, Moa Brunflo

Wengelin, Emma Östersund

Öhlén, Amanda Östersund

NBLAN, Naturbruksprogrammet – Lantbruk

Antonsson, Carolin Östersund

Lööw, Ellionore Svartå

Nilsson, Jakob Mörsil

Nordkvist, Jon Ljusdal

Ramsell, Pontus Hammerdal

Zetterlund, Ronja Junsele

NBSKO, Naturbruksprogrammet – Skog

Brymark, Jakob Hoting

By, Tor Kälarne

Glantz, Håkan Lit

Hoflin, Erik Gällö

Johansson, Pontus Brunflo

Jonsson, Kristoffer Föllinge

Jonsson, Niclas Föllinge

Jonsson, Paul Lit

Jönsson, Tobias Idre

Larsson, Björn Brunflo

Larsson, Marcus Östersund

Lund, Anton Kälarne

Lundh, Rebecca Nälden

Norkvist, Per Norråker

Persson, Martin Östersund

Rhodin, David Mattmar

Stålberg, Adam Ockelbo

Sundeberg, Johan Hede

Tunell, Thomas Vemdalen

Turhagen, Patric Fåker

Bräcke

BA, Bygg- och anläggningsprogrammet

Backlund, Sebastian Fränsta

Berglund, Anton Offerdal

Bergström, Kajsa Idre

Brolin, Erik Bollnäs

Flemström, Johan Torpshammar

Hellgren, Fredrik Järvsö

Jahrulf, Simon Orrviken

Jonsson, Malin Hassela

Keller, Johan Tandsbyn

Köpsén, Magnus Fränsta

Lindgren, Zack Kovland

Persson, Erik Järvsö

Rundgren, Emil Krokom

Sverre, Per Järvsö

Törnqvist, Eric Ljungaverk

Wiberg, Philip Järvsö

EE, El- och energiprogrammet

Larsson, Anton Brunflo

Sahlin, Jonas Tandsbyn

Smorodskiy, Ilya Bräcke

IMPROBA, Introduktionsprogram – Programinriktat individuellt val, mot Bygg- och anläggningsprogrammet

Brosten, Kim Alfta

Burefjord, Alexander Hudiksvall

Eriksson, Linus Fränsta

Esbjörnsson, Elias Svenstavik

Nilsson Elvstål, Marcus Föllinge

IMPROEE, Introduktionsprogram – Programinriktat individuellt val, mot El- och energiprogrammet

Briceno Martinez, Alexander Manuel Bräcke

Krokom

NBDJU00R, Naturbruksprogrammet – Travsport Riksintag

Andersson Hjälte, Mikaela Ljungbyhed

Antonsen, Vilde Marie Ramnes Norge

Bergström, Anna Charlotta Brunflo

Björling, Jesper Motala

Brännlund, Isabelle Lögdeå

Engelsen, Anna Madelene Meråker Norge

Eriksson, Elin Fagersta

Eriksson, Emil Hudiksvall

Eriksson, Isabell Vemdalen

Eriksson, Moa Bispgården

Evinshaug, Wenche Hommelvik Norge

Fahlberg, Linnea Hudiksvall

Fjällborg, Daniella Lannavaara

Gilljam, Lisa Enånger

Grönroos, Sofie Sjundeå Finland

Gunnarsson, Emma Rättvik

Hedin, Maja Sandviken

Karlsson, Evelina Alunda

Karlsson, Sara Linghem

Lindblom, Felicia Höllviken

Lindeborg, Felicia Mörsil

Lindenbaum, Victor Sjöbo

Lövdal, Andreas Espebu Åmli Norge

Mathiesen, Ida Uddevalla

Nordemo, Sandra Norrtälje

Ohren, Mari Kvissel Hallingby

Olsson, Ida Brunflo

Stålhammar, Isabella Kolsva

Sundén, Amanda Riddarhyttan

Tunström, Amanda Nordmaling

Berg

BF, Barn- och fritidsprogrammet

Ineza, Ines Fofo Hede

Nylander, Anna Åsarna

Wickman, Elin Svenstavik

HT, Hotell- och turismprogrammet

Axelsson Weismann, Maximilian Åsarna

Färnlund Forsberg, Erik Hede

Hallqvist, Erik Svenstavik

Kråik, Simon Vemdalen

Näs, Adam Funäsdalen

Olofsson, Joel Klövsjö

NA, Naturvetenskapsprogrammet

Berg, Noomi Norråker

Bodsäter, Emil Pilgrimstad

Hallquist, Gabriel Åsarna

Hägglund, Linnea Örnsköldsvik

Stenwall, Emma Sundborn

Sterner, Karl Svenstavik

Trapp, Amanda Svenstavik

Vestin, Maja Nordingrå

Åslund, Lina Hedesunda

SA, Samhällsvetenskapsprogrammet

Ekqvist, Sandra Vemdalen

Hägesten, Daniel Sollefteå

Lund Kempe, Jon Kramfors

Roos, Pernilla Åsarna

Rotvold, Gustav Åsarna

TE, Teknikprogrammet

Berglin, Per Åsarna

Nilsson, Joel Svenstavik

Thor, Jesper Åsarna

VO, Vård- och omsorgsprogrammet

Grundahl, Ann Brunflo

Härjedalen

EK, Ekonomiprogrammet

Wallberg, Louise Sveg

Åström, Karin Sveg

intpress IST Sverige AB 20

FT, Fordons- och transportprogrammet

Gisselman, Sebastian Ytterhogdal

Halvarsson, Patrik Sveg

Lunnehed, Olivia Hede

Maung, Hein Min Maung Sveg

Ohlsson, Marcus Sveg

Stensson, Emil Säffleårjäng

HA, Handels- och administrationsprogrammet

Amundsson, Linn Hede

Andersson, Lina Sveg

Grundin, Johanna Sveg

Herrdin, Jennie Sveg

Nordling Hjerpe, Sofie Lillhärdal

Stenvall, Elin Sveg

Tenbring, Malin Sveg

IMPROFT, Introduktionsprogram – Programinriktat individuellt val, mot Fordons- och transportprogrammet

Wiberg, Kajsa Tännäs

IMPROHA, Introduktionsprogram – Programinriktat individuellt val, mot Handels- och administrationsprogrammet

Fransson, Felicia Sveg

IMPROIN, Introduktionsprogram – Programinriktat individuellt val, mot Industritekniska programmet

Edlund, Pontus Ytterhogdal

Grinde, Nils Sveg

Hammarberg, Rasmus Lillhärdal

IMPRORL, Introduktionsprogram – Programinriktat individuellt val, mot Restaurang- och livsmedelprogrammet

Weinemo, Emma Borås

INSVE, Industritekniska programmet

Bennermo, Emil Ljusdal

NA, Naturvetenskapsprogrammet

Blind, Sarina Ljusnedal

Eriksson, Emil Tierp

Karlsson, Elin Örbyhus

Lindberget, Dennis Älvdalen

Skogh, Amandus Järvsö

Stålhandske, Josefine Hede

Östlund, August Hedesunda

SA, Samhällsvetenskapsprogrammet

Aryal, Prativa Sveg

Backéus, Maja-myra Hede

Bauer, Isabell Hede

Carlström, Hanna Sveg

Carrion, Natalie Umeå

Ericsson, Signe Funäsdalen

Eriksson, Linnea Sveg

Ohlsson, Samuel Sveg

Seilonen, Johanna Hallstavik

Svensson, Jonas Sveg

Svensson, Sanna Sveg

Östling, Sara Sveg

Östersund

BA, Bygg- och anläggningsprogrammet

Adamsson, Lina Bräcke

Alander, Tim Östersund

Andersson, Fredrik Trångsviken

Aronsgård, Robin Frösön

Backström, Nils Hammarstrand

Berg Bring, Hannes Trångsviken

Berglund, Jens Offerdal

Berglund, Magnus Östersund

Bergman, Johannes Frösön

Borenius, Mattias Mariehamn Finland

Dahlberg, David Hede

Eising, Mattias Orrviken

Eriksson, Fabian Backe

Falk, Emma Svenstavik

Fjällgren, Pierre Funäsdalen

Fridell, Tobias Östersund

Frisk, Valter Vemdalen

Gunnarsson, Tobias Östersund

Hallström, Filip Frösön

Halvarsson, Linda Orrviken

Hansen, Tova Östersund

Hansson, Erik Östersund

Hansson, Joel Sveg

Nylén Hedman, Alexander Östersund

Håkansson, Maja Rätan

Häggström, Oskar Brunflo

Högberg, Simon Häggenås

Johansson, Morgan Östersund

Johansson, Victor Östersund

Jonsson, Maria Bräcke

Jordahl, Joar Östersund

Larm Hoffrén, Andrei Östersund

Larsson, Anders Östersund

Lindberg, Elias Dvärsätt

Lindblom, Mia Östersund

Lindgren, Jesper Dvärsätt

Ling, Sanna Svenstavik

Lundberg, Filip Sörbygden

Lundebo, Mikael Östersund

Lundemo, Alexander Östersund

Magnusson, Lucas Östersund

Mattsson, Alexander Järpen

Mousa, Hamed Östersund

Müller, Kim Hammarstrand

Nilsson, Johan Offerdal

Nilsson, Jonas Offerdal

Nilsson, Marcus Frösön

Norberg, Jesper Frösön

Olofsson, Kevin Järpen

Olofsson, Markus Hede

Persson, Philip Östersund

Ranebo, Christian Bräcke

Rehn Persson, Douglas Sveg

Scheffer, Hampus Frösön

Schönning, Robin Stugun

Stålhandske, Christian Nälden

Sundberg, Eric Fåker

Wallenqvist, Jonathan Östersund

Wermelin, Dawit Hede

Wiklund, Joakim Östersund

intpress IST Sverige AB 32

BF, Barn- och fritidsprogrammet

Ahlström, Kevin Ås

Berglund, Linus Brunflo

Bergström, Anton Ljusdal

Dillner, Henrik Svenstavik

Edström, Pontus Storuman

Emilsson, Martin Offerdal

Eriksson, Sanna Föllinge

Eriksson, Sara Strömsund

Gustafsson, Sandra Stugun

Göransson, Gustav Östersund

Huss, Johanna Hammarstrand

Hybrink, Anton Hede

Jarefors, Lisa Östersund

Larsson, Andreas Sveg

Larsson, Sebastian Nälden

Mann, Edwin Hudiksvall

Ångström Nilsen, Matilda Fåker

Orrmarker, Lotta Bräcke

Persson, Sofia Östersund

Sjödin, Gabriella Östersund

Sjövold, Joel Sveg

Strömbäck, Olle Örnsköldsvik

Svärd, Martin Hackås

Thomsson, Jesper Funäsdalen

Viklund, Mattias Brunflo

intpress IST Sverige AB 33

EE, El- och energiprogrammet

Andersson, Oskar Gnarp

Andersson, Robin Orrviken

Nilsson Bergström, Sebasthian Brunflo

Bernhardsson, Anders Järpen

Bolin, Elias Hoting

Eriksson, Andreas Offerdal

Falkdalen, Simon Frösön

Johansson, Henrik Alsen

Kjelsson, Anton Gällö

Larsson, Erik Järpen

Lundgren, Emil Alsen

Mattsson, Mattias Stugun

Myllykoski, Kevin Frösön

Mårtensson, Martin Järpen

Nilsson Lagerqvist, Tomas Tandsbyn

Nordstrand, Alexander Bräcke

Näsberg, Karl Bräcke

Olofsson, Nils Föllinge

Olsson, Anton Offerdal

Ottosson, Bryan Järpen

Palenskis, Povilas Järpen

Pettersson, Johan Tandsbyn

Rosén, Mark Vemdalen

Rönnqvist, Veronica Frösön

Ståhl, Dennis Frösön

Svärdby, Rickard Frösön

Thunström, Olle Föllinge

EK, Ekonomiprogrammet

Ahlzén, Albin Ås

Alkassam, Ruban Krokom

Alm Persson, Andreas Östersund

Andrén, Mikaela Föllinge

Asplind, Jeremy Östersund

Asplund, Fanny Frösön

Bergbacka, Alexander Hammerdal

Brandén, Simon Östersund

Burland, Alice Alnö

Byström, Matilda Östersund

Bäckvik, Camilla Klövsjö

Danielsson, Tobias Östersund

Ek, Elias Östersund

Ekström, Carolina Bruksvallarna

Enerlöv, Karolin Frösön

Eriksson, Erika Östersund

Fastesson, Jacob Östersund

Flodin, Alice Östersund

Flyborg, Ebba Brunflo

Forslund, Marcus Ytterhogdal

Fredriksson, Emma Östersund

Gustafsson, Julia Frösön

Gustavsson, Jonathan Frösön

Hedin, Ellinor Frösön

Hellman Backlund, Olle Östersund

Hemmingsson, Daniel Ås

Högmark, Hannes Orrviken

Jarlås, Kerstin Östersund

Jonasson, Gabriella Hammerdal

Jönsson, Malin Lit

Kristoffersson, Ella Östersund

Källström, Madeleine Östersund

Lindahl, Joel Östersund

Lindholm, Karolin Östersund

Lundstam, Joanna Frösön

Löfvenberg, Ludvig Frösön

Miciutaité, Ligita Krokom

Modica, Benjamin Östersund

Norén, Linnéa Östersund

Notelid, Oskar Frösön

Nygren, Simon Stugun

Ocklind, Andreas Frösön

Okutani, Rebecca Frösön

Olausson, Viktor Frösön

Paulsson, Tove Östersund

Reinius, Adam Ås

Rubensson, Johanna Frösön

Rödin, Astrid Östersund

Selander, Hanna Östersund

Skarberg, Molly Östersund

Thyselius, Nina Frösön

Tjernström, Gry Ås

Vinblad, Lovisa Frösön

Warsame, Beidan Östersund

Westerdahl, Malin Frösön

Westh, Mia Ås

ESBIL, Estetiska programmet – Bild och form

Andersson, Erica Ås

Bergebo, Josefin Frösön

Engdahl, Matilda Östersund

Fresk, Otto Östersund

Garnes, Johanna Torpshammar

Hedman, Peik Östersund

Jonsson, Ida Orrviken

Larsson, Dan Östersund

Larsson, Tina Frösön

Leijon, Fredrik Östersund

Persson, Victoria Östersund

Sernheim, Rebecka Häggenås

Sigerhed, Sofia Östersund

Taraka, Thanaphat Östersund

Åberg Cronheden, Moa-louise Frösön

Östman, Moa Brunflo

ESEST, Estetiska programmet – Media

Andersson, Hampus Stugun

Blom, Josefin Östersund

Blomqvist, Amanda Brunflo

Dahlström, Erika Dvärsätt

Eckerdal, Linnea Hackås

Ekspong, Sanna Östersund

Ellingsson, Ida Frösön

Eriksson, Michelle Brunflo

Estensson, Sofia Duved

Grabler, Igor Trångsviken

Gundt, Max Frösön

Högström, Emma Frösön

Larsson, Angelicca Östersund

Leijon-amrén, Emilia Kälarne

Melin, Matilda Frösön

Nordin, Olle Brunflo

Nyström, Malin Östersund

Peldzius, Ausrius Stugun

Persdotter, Moa Duved

Persson, Anton Brunflo

Pålsson, Carolina Brunflo

Ross, Sofie Motala

Skoknes, Albin Järpen

Svensson, Helena Ånge

Sävström, Jasmine Brunflo

Vågberg, Frida Frösön

Widén, Felicia Östersund

Åhlin, Johan Östersund

ESMUS, Estetiska programmet – Musik

Abrahamsson, Birk Lillhärdal

Alfreds, Olivia Östersund

Andersson, Moa Östersund

Andretzky, Simon Östersund

Armgren, Evelina Dorotea

Arnqvist, Petra Östersund

Berglund, William Fränsta

Edström, Rasmus Frösön

Einarsson, Louise Undersåker

Eriksson, Filip Brunflo

Eriksson, Linnea Östersund

Ferm, Oliwer Kälarne

Forslund, Erika Brunflo

Forslund, Sofia Brunflo

Friberg, Sofia Ås

Gadd Ulvås, Ellen Frösön

Grönlund Nilsson, Emma Frösön

Halvarsson, Engla Orrviken

Hammersjö Fälth, Kim Brunflo

Hansen, Daniel Hammarstrand

Hemréus, Anton Orrviken

Henricson, Elisabeth Åre

Henriksson Andersson, Oskar Frösön

Holmvik Hjort, Jon Frösön

Hult, Jonna Östersund

Höglund, Julia Östersund

Karlsson, Amanda Brunflo

Kolovou, Angelina Östersund

Lindblom, Fanni Järpen

Lundbäck, Martin Östersund

Lundkvist, Pernilla Brunflo

Lundqvist, Linnéa Östersund

Lysaya, Katrin Östersund

Strömqvist, Jonathan Ås

Sundin, Axel Östersund

Vikander, Ida Östersund

Vikström, Olle Undersåker

Wahlström, Olivia Offerdal

Netterström Wedin, Eric Frösön

Wongnara, Chanya Hede

Åman, Evelina Frösön

Åsén, Elin Ytterhogdal

Åslund, Suzett Frösön

FT, Fordon- och transportprogrammet

Andersson, Elias Föllinge

Andersson, Hampus Sveg

Andersson, Karolina Föllinge

Andersson, Zack Trångsviken

Arltoft, Emil Orrviken

Backman, Johan Hede

Berglund, Joakim Östersund

Bergqvist, Christoffer Dvärsätt

Bäckvik, Nichlas Klövsjö

Danielsson, Anton Oviken

Dire, Hamse Frösön

Elmandi, Hubaidullah (obaid) Gällö

Eriksson, Joakim Brunflo

Eriksson, Robin Rätan

Flykt, Tim Brunflo

Forseth, Anton Åsarna

Gustafsson, William Krokom

Hagström, Olliver Föllinge

Hallquist, Tobias Fåker

Halvarsson, Fredrik Oviken

Hansson, Lars Sveg

Håkansson, Emma Brunflo

Hörnfeldt Andersson, Henrik Viksjö

Ivarsson, Matilda Brunflo

Johansson, Johannes Brunflo

Johansson, John Gällö

Jonasson, Samuel Sveg

Jonsson, Evelina Brunflo

Jonsson, Klas Dvärsätt

Jonsson, Leo Timrå

Jonsson, Oliver Gällö

Jönsson, Niklas Hackås

Karlsson, Michael Nälden

Karlsson, Rasmus Brunflo

Lange, Sofie Undersåker

Lanshammar, Jonas Orrviken

Larsson, Frida Östersund

Lubell, Oliver Östersund

Lundemo, Marcus Östersund

Lundemo, Mattias Bräcke

Lynum, Johannes Järpen

Lövefelt, Anton Hammarstrand

Malmberg, Jonas Hammarstrand

Malmberg, Max Bispgården

Myrsten, Karl Sveg

Mårtén, Felix Svenstavik

Nordenmar, Henrik Tandsbyn

Näsholm, Kajsa-stina Undrom

Olander, Love Svenstavik

Olofsson, Robin Östersund

Olsson, Joakim Frösön

Panhed, Kim Svenstavik

Rindberg Persson, Jonas Tandsbyn

Rylander, Sofia Kälarne

Saeidi, Behrooz Frösön

Sefastsson, Filip Gällö

Seldahl, Isak Östersund

Sjölander, Samuel Fåker

Thornqvist Svahn, Henrik Östersund

Tobiasson, Alexander Föllinge

Vängman, Alexander Brunflo

Wahlund, Viktor Järpen

Wikström, Felix Pilgrimstad

Åslund, Pontus Åsarna

Östling, Sebastian Hammarstrand

HA, Handels- och administrationsprogrammet

Ali, Joana Bräcke

Andersson, Petter Stugun

Charmi, Anna-maria Östersund

Edh, Evelina Östersund

Fröjd, Amanda Fåker

Fält, Linda Brunflo

Godén, Hanna Östersund

Gustafsson, Johanna Östersund

Halvarsson, Joel Lit

Hedman, Tobias Östersund

Holm, August Offerdal

Johansson, Olivia Östersund

Krasniq, Mergim Frösön

Lagerstedt, Marcus Hallen

Lundkvist, Mathias Östersund

Molin, Viktoria Brunflo

Mulalic, Almir Bräcke

Nyberg, Olivia Frösön

Persson, Erika Hackås

Saad, Yosuif Östersund

Sanchez Berlanga, Sofia Brunflo

Sellbom, Malin Östersund

Seredyté, Silvija Stugun

Sjödin, Elina Östersund

Sånnemark, Elisabeth Östersund

Säterberg, Erica Stugun

Tingsborg, Jesper Bräcke

Wichiankun, Tanapat Östersund

HT, Hotell- och turismprogrammet

Edh, Christopher Östersund

Fredriksson, Rebecca Frösön

Henriksson, Malin Kälarne

Kalliomäki, Pontus Bispgården

Lauritzen, Tone Östersund

Lindroth, Johannes Ås

Mårtén, Hanna Svenstavik

Olofsson, Emelie Östersund

Olovsson, Maria Tandsbyn

Persson, Joline Östersund

Stenvall Zetterström, Magdalena Funäsdalen

Sundberg, Saga Hammarstrand

Sundsten, Cornelia Ås

Sävelind, Linnea Östersund

Söderberg, Ida Alsen

Vikström, Linnéa Frösön

Weman, Fanny Frösön

Zetterlund, Moa Alsen

Östlund, Ida Ås

HU, Humanistiska programmet

Ahlström, Mimmi Gällö

Andersson, Ellinor Brunflo

Blomkvist, Alva Bräcke

Ejnebrand, Rasmus Östersund

Eliasson, William Östersund

Loo, Kristina Östersund

Nilsson, Petra Brunflo

Näslund, Evelina Lit

Pettersson, Lina Östersund

Sjödin, Jimmy Hammerdal

Strandberg, Julia Tandsbyn

Tang, On-yee Östersund

HVSTY, Hantverksprogrammet – Övriga hantverk – Hälsa och kroppsvård

Andersson, Ronja Bispgården

Björk, Amanda Ytterhogdal

Eriksson, Natalie Kälarne

Fält, Tina Östersund

Johansson Vinger, Saga Östersund

Karlsson, Sabina Östersund

Lindgren, Ylva Nälden

Morad, Louise Frösön

Nilsén, Maja Strömsund

Nylund, Petra Hammerdal

Signal, Frida Östersund

Störvold, Linn Hammerdal

Sundvall, Elisabeth Kälarne

Vikman, Ellinor Gällivare

Widén, Therese Östersund

Yildirim, Nazlican Hammerdal

IMPROBF, Introduktionsprogram – Programinriktat individuellt val, mot Barn- och fritidsprogrammet

Arvidsson, Natalie Östersund

Beiersen, Anna Östersund

Ejenstam, Andreas Östersund

Phaoinchan, Suri Brunflo

Staaf, Johanna Föllinge

IMPROFT, Introduktionsprogram – Programinriktat individuellt val, mot Forfons- och transportprogrammet

Eriksson, Mathias Östersund

Lindman, Victor Lit

Strömberg, Filip Trångsviken

IMPROHT, Introduktionsprogram – Programinriktat individuellt val, mot Hotell- och turismprogrammet

Bergstrand, Nina Östersund

Blidberg, Anton Östersund

IMPROIN, Introduktionsprogram – Programinriktat individuellt val, mot Industritekniska programmet

Häggström, Lucas Östersund

IMPROVO, Introduktionsprogram – Programinriktat individuellt val, mot Vård- och omsorgsprogrammet

Hessling, Emelie Krokom

Odelberg, Anngelica Östersund

Svaleryd, Ida Östersund

IN, Industritekniska programmet

Falk, Linus Svenstavik

Höglund, Gabriel Orrviken

Karlsson, Tobias Hallen

Nilsson, Hjalmar Stugun

Sundberg, Rasmus Fåker

Sundfors, André Dvärsätt

NA, Naturvetenskapsprogrammet

Al-hasan, Wahaab Östersund

Andersson, Frida Östersund

Andersson, Moa Östersund

Angvert Bredberg, Nike Östersund

Arvidsson, Linnéa Hammarstrand

Aryan Mahmoud, Karush Frösön

Berglund, Jessika Västerås

Björnhagen, Emelie Hammarstrand

Blomgren, Axel Östersund

Boethius, Anton Östersund

Bohlin, Rasmus Östersund

Brenje, Malin Östersund

Burman, Henrik Offerdal

Buskqvist, Alfred Rönnäng

Carstedt, Emil Stensele

Danielsson, Philip Östersund

Desso, Dawit Dvärsätt

Dieckelman, Julia Östersund

Dirar, Simon Svenstavik

Ejenstam, Daniel Hammerdal

Eliasson, Marcus Fåker

Enzell, Viktor Krokom

Eriksson, Elias Östersund

Eriksson, Maria Hammerdal

Eriksson, Oliver Östersund

Eriksson, Olivia Östersund

Eriksson, Pelle Frösön

Forsberg, Kevin Frösön

Forsberg, Maria Östersund

Fredholm, Linnéa Frösön

Fryklöf, Joakim Östersund

Fureman, Elsa Frösön

Ghazanfareeon Karlsson, Sara Östersund

Hallman, Alexandra Aspås

Hellström, Daniel Hammarstrand

Holmberg, Elsa Orrviken

Hoversjö, Ida Funäsdalen

Jemil, Zever Östersund

Jernström, Cajsa Östersund

Johansson, Caroline Frösön

Jonasson, Jonas Fåker

Jonsson, My Nälden

Jonsson, Sanna Östersund

Juhlin, Wänseth Maja Åre

Katouzian, Mikael Östersund

Kjellsson, Moa Östersund

Källman, Michelle Östersund

Källström, William Frösön

Larsson, Linn Hede

Larsson, Lowe Frösön

Larsson, Samuel Frösön

Lennartsson, Andreas Uppsala

Liljekvist, Linnéa Östersund

Lindström, Hanna Östersund

Linusson, Viktor Östersund

Löfvenberg, Jonas Frösön

Lövström, Daira Torshälla

Mackegård Hansson, Astrid Östersund

Magnell, Simon Östersund

Mattsson Myhr, Konrad Bruksvallarna

Mezher, Salim Jamal Frösön

Mäki, Alexander Hudiksvall

Nilsson, Marika Föllinge

Nordenström, Simon Hammarstrand

Nordin, Cecilia Östersund

Nordin, Hanna Östersund

Nordin, Sofie Järpen

Norrman, Michaela Nälden

Nykvist, Pontus Östersund

Näsén, Karolina Frösön

Nässén, Oscar Östersund

Omer Mohammed, Mudasir Svenstavik

Pallin, Isabelle Östersund

Perez Hjorth, Michelle Gällö

Persson, Dominique Östersund

Petersson, Patrik Östersund

Plöen, Johanna Östersund

Prestberg, Isabell Svenstavik

Reinklou, Olle Nälden

Rizaee, Haidar Ghulam Ali Östersund

Schmocker Sjölund, Lias Östersund

Schubert, Alice Oviken

Siebrand, Torge Orrviken

Sjödin, Emmie Östersund

Sjöqvist, Andreas Krokom

Styf, Anna Östersund

Sundekvist, Matthias Sollefteå

Söderin, Birk Duved

Åsén Tengblad, Tua Frösön

Toresson, André Hallen

Tyrén, Emil Trönödal

Warsame, Abdumajid Stugun

Weldegergis, Yohana Adhanom Östersund

Welin, Isak Vemdalen

Westling, Josefin Östersund

Wärdell, Marin Ås

Åsberg, Marcus Ås

Öman, Daniel Östersund

RL, Restaurang- och livsmedelsprogrammet

Arvidsson, Emma Aspås

Brantholm, Alma Hoting

Danielsson, Filippa Lit

Didriksson, Amanda Östersund

Egly, Pontus Hackås

Eleklint, Amanda Dvärsätt

Gustafsson, Nathalie Hoting

Göransson, Sabina Undersåker

Holmberg, Mia Oviken

Karlsson, Sandra Ås

Larsen, Stefan Lycksele

Lindström, Linnea Östersund

Lundqvist, Mattias Hammerdal

Macknow, Amanda Östersund

Olsson, Amanda Krokom

Olsson, Dana Lit

Palmqvist, Linnéa Aspås

Persson, Jesper Vemhån

Sundquist, Josefine Östersund

Svensson, Pontus Hackås

Säll, Rebecca Kälarne

T Ejenstam, Nadia Östersund

Ternvall, Klara Frösön

Thorén, Cornelia Dvärsätt

Vallin, Jonatan Östersund

Wikström, Viktoria Östersund

Ångström, Simon Fåker

Åslund, Linnéa Östersund

SA, Samhällsvetenskapsprogrammet

Ajax, Johan Frösön

Alander, Filip Östersund

Aronsson, Evelina Hammarstrand

Arvidsson, Carl Östersund

Bengtsson, Linus Frösön

Bergvall, Lisa Hammarstrand

Björk, Olivia Frösön

Björklund, Clara Frösön

Björkman, Fredrik Östersund

Björs, Lina Dvärsätt

Blom, Linn Krokom

Blomqvist, Elin Lindome

Brommare Magnefors, August Härnösand

Christensen, Helena Sundsvall

Danielsson, Ida Östersund

Eliasson, Didrik Östersund

Elmgren, Abraham Frösön

Enerlöv, Gustav Frösön

Enoksson, Hans Hammerdal

Ericson, Anna Stina Krokom

Eriksson, Emil Östersund

Eriksson, Emil Östersund

Amrén Eriksson, Emmelie Frösön

Eriksson, Eva Östersund

Eriksson, Per Järvsö

Eriksson Vall, Adam Östersund

Eskilsson, Hanna Lit

Eskilsson, Linda Tännäs

Eurenius, Emma Frösön

Fahlén, Anton Krokom

Ferm, Matilda Östersund

Festin, Felicia Östersund

Forsman, Karl Östersund

Forss, Annaclara Mörsil

Frost, Emma Mora

Ftaieh, Sara Krokom

Gabrielsson, Oliver Östersund

Gakima, Blandine Brunflo

Gihuri, Billy Bräcke

Ginstrup, Elin Östersund

Glantz Frankenberg, Trolle Hudiksvall

Granlund, Sara Frösön

Green, Magnus Östersund

Grinde, Johan Östersund

Gunnarsson, Jonna Östersund

Haglund, Jennifer Östersund

Hallberg, Julia Alsen

Hamberg, Miriam Östersund

Hammarqvist, Anneline Östersund

Hannerz, Sara Frösön

Hansson, Nike Tandsbyn

Haralambides, Gabriella Östersund

Hedenborg, Sebastian Östersund

Hemmingsson, Mattias Östersund

Hermansson, Chris Östersund

Håkansson Fermbäck, Vera Vemhån

Håkansson, Simon Östersund

Höglund, Terese Östersund

Innervik, Nadja Frösön

Innervik, Sanna Frösön

Ivarsson, Kristoffer Östersund

Jansson, Clara Östersund

Jenssen, Clara Östersund

Johansson, Filip Frösön

Johansson, Therese Ås

Jonsson, Martina Brunflo

Jonsson, Matilda Frösön

Josefsson Sjöberg, Petra Östersund

Kamrup, David Östersund

Karlsson, Julia Backe

Karlsson, Linn Östersund

Kilegran, Viola Brunflo

Klang, Mathilda Krokom

Kolak, Viktor Östersund

Kristiansson, Elin Östersund

Kristiansson, Moa Hammerdal

Källmark, Frida Östersund

Larsson, Klara Östersund

Larsson, Kristin Östersund

Leding, Alexandra Östersund

Lidvall, Wiktor Lit

Lindström, Emmeline Häggenås

Lundkvist, Maja Östersund

Lundqvist, Viktoria Lit

Lundström, Niklas Krokom

Löfvenberg, Lovisa Frösön

Lönnberg, Philip Bollnäs

Magnusson, Emanuel Östersund

Magnusson, Karolina Ås

Malik, Mia Norråker

Mattiasson, Daniel Östersund

Mattiasson, Linnéa Östersund

Mattsson, Jakob Nälden

Myhr, Daniel Duved

N Hemmingsson, Saga Östersund

Nilsson, Matilda Svenstavik

Nilsson, Thyra Frösön

Nordbakk, Filip Brunflo

Norelius, Tove Frösön

Norlén, Johnny Östersund

Notelid, Emil Frösön

Näsman, Sandra Östersund

Olander, Angelica Frösön

Olofsson, Felicia Östersund

Olsson, Hampus Orrviken

Olsson, Kasper Östersund

Olsson, Malin Krokom

Palmqvist, Rebecka Krokom

Papadopoulos, Alexandros Östersund

Persson, Jonas Östersund

Persson, Julia Frösön

Persson, Karin Dvärsätt

Persson Lindström, Line Östersund

Persson, Markus Söderhamn

Persson, Nadia Föllinge

Persson, Niklas Delsbo

Pettersson, Anna Frösön

Preiksaite, Samanta Stugun

Rhodin, Jesper Hammerdal

Ring, Ida Frösön

Roslund, Robert Vänersborg

Rud, Angelica Brunflo

Rydén, André Lillhärdal

Salomonsson, Jacob Östersund

Salomonsson, Lisa Östersund

Samuelson, Björn Östersund

Sandbom, Lucas Östersund

Sandström, Caroline Strömsund

Selahn, Jens Sundsvall

Sjölund, Clara Bruksvallarna

Speijer, Martina Östersund

Stackefält, Jonas Örebro

Starkman, Emilia Östersund

Strindlund, Emma Frösön

Frisk Strömberg, Hans Brunflo

Strömstedt, Oliver Frösön

Svegare Dalen, Line Östersund

Söderström, Lucas Bispgården

Tandberg Vall, Felix Östersund

Tandberg Vall, Johanna Krokom

Thomas, Caleb Östersund

Timmersten, Elianne Frösön

Tunell, Elise Krokom

Värner, Emma Östersund

Ward, Caroline Östersund

Wennberg, Julia Brunflo

Wennberg, Max Jokkmokk

Westerberg, Lina Dvärsätt

Westerlund, Ebba Östersund

Westerlund, Johannes Frösön

Yesilgül, Genç Osman Östersund

Ytterdal, Jens Häggenås

Zorovic, Goran Krokom

Dahlberg Öberg, Sara Östersund

Öhrberg, Lina Östersund

Örjebo, Johan Frösön

TE, Teknikprogrammet

Berggren, Josefin Bräcke

Bernervall, Leo Östersund

Björk, Pontus Frösön

Blom Rydell, Joar Frösön

Boberg, Annie Östersund

Boiardt, Jesper Frösön

Borgefjäll, Isak Östersund

Bäckström, Felix Dvärsätt

Classon, Eric Hackås

Davis, Troy Åre

Edgren, Victor Dvärsätt

Eldebro, Pontus Oviken

Ellebrink, Gabriel Östersund

Engström Liljemark, Johan Storsjö

Eriksson, Lukas Östersund

Furberg, Axel Krokom

Graff, Hanna Lit

Hagfeldt, Henrik Brunflo

Hedmark, Alice Lit

Henriksson, Erika Östersund

Jalili, Nesar Dvärsätt

Granbom Jansson, Mia Lit

Granbom Jansson, Sara Lit

Jedefeldt, Thomas Östersund

Johansson, Erik Ås

Johansson, Henrik Östersund

Jonsson, Anders Östersund

Jonsson, Jonas Hammerdal

Junehag, Samuel Frösön

Jägers Voets, Hilbert Gällö

Khalfallah, Rafet Östersund

Kvainauskas, Darius Backe

Kvist, Mikael Kälarne

Larsson, Fredrik Östersund

Leffler, Emil Alsen

Lidström Olsson, Daniel Östersund

Lindé, Hampus Brunflo

Lindström, Jakob Östersund

Lönn, Alexander Östersund

Mörtsell, Joel Frösön

Nilsson, Linus Östersund

Nilsson, Martin Bräcke

Norling Christensen, Robin Östersund

Norman, Gabriel Brunflo

Nymo, Johan Frösön

Odén, Alexander Oviken

Olsen, William Östersund

Olsson, Eric Lit

Oskarsson, Elias Ås

Persson, Arvid Hede

Persson, Elis Tandsbyn

Persson, Joel Frösön

Persson, Lars Frösön

Rihne, Jacob Gällö

Risvall, Michael Brunflo

Salmonsson, Albin Östersund

Selbekk, Kevin Hallen

Simonsson, Erik Östersund

Stenlund, Emil Frösön

Stenman, Micael Gällö

Strandberg, Anton Gäddede

Sundh, Fredrik Brunflo

Sundström, Jesper Dvärsätt

Svedenmark, Emil Offerdal

Svensson, Gabriel Oviken

Sydström, Mattias Östersund

Tronde, Alexander Östersund

Ulfsgård, Philip Mattmar

Vestner, Rasmus Östersund

Wadman, Oscar Nälden

Wagenius, Oscar Östersund

Wallner, Lukas Frösön

Westerlund, Ella Klara Frösön

Wrang, Jesper Östersund

Zakrisson, Oliver Östersund

VF, VVS- och fastighetsprogrammet

Amiri, Bashir Bräcke

Andreasson, Pontus Nälden

Backlund, Tobias Östersund

Bixo Hellman, Elin Krokom

Edblad, Anton Tandsbyn

Engström, Kalle Östersund

Gustafsson, Joakim Häggenås

Hallkvist, Jakob Brunflo

Hashimi, Mohamad Frösön

Högberg, Kevin Bräcke

Karlström, Manne Åsarna

Lilja, Mattias Åsarna

Lindberg, Jesper Brunflo

Lindén, Rickard Rätan

Lundstedt, Simon Nälden

Löw, Daniel Bräcke

Madsen, Patrik Östersund

Matin, Ali Brunflo

Midbjer, Pelle Bräcke

Nilsson, Adrian Hackås

Norberg, Johan Bräcke

Olofsson, Felix Häggenås

Persson, Joakim Bräcke

Stjernström, Oskar Rossön

Tängmark, Simon Ås

VO, Vård- och omsorgsprogrammet

Andersson, Jessica Hammarstrand

Andremo, Elina Oviken

Björklund, Beatrice Järvsö

Björkstrand, Anna Järpen

Blomgren, Andreas Östersund

Boström, Moa Östersund

Brandt, Emma Järpen

Edin, Sandra Östersund

Fors, Jennifer Trångsviken

Gustafsson, Lovisa Östersund

Johansson, Amanda Ås

Johansson, Mirjam Mattmar

Kareem, Hilina Alemu Östersund

Linden, Fanny Hammerdal

Nylund, Anna Gällö

Sahlin, Matilda Frösön

Skoglund, Evelin Bispgården

Tekeste, Makda Östersund

Thörner, Julia Gällö

Wessén, Fanny Hackås

Winge, Amanda Nälden

Åsell, Martina Oviken

Gymnasiesärskolan, Palmcrantz

Natur och Miljö

Tom Åhrlin, Bräcke

Erik Bernhardsson, Bräcke

Hampus Fastesson, Krokom

Jonas Olofsson, Åre

Verksamhetsträningen

Viktoria Holm, Östersund

Meeran Ali Jabar, Östersund

Victor Perman, Östersund

Mat och Boende

Deedar Ali Jabar, Östersund

Naturbruk

Therese Humble, Östersund

Hotell Restaurang och Omvårdnad

Louise Castberg, Strömsund

Carl Simonsson-Schultz, Östersund

Handel Administration och Media

Anna Nilsson, Åre

Park Miljö och Fastighet

Alexander Molin, Bräcke

Mikael Boman, Bräcke

Emil Skog, Krokom

Mattias Asp Bengtsson, Krokom

Jennifer Oxelgren, Östersund

Fredrik Östling, Östersund

Vittragymnasiet

ESBIL, Estetiska programmet – Bild- och formgivning

Eriksson, Frida Bräcke

Eriksson, Ida Östersund

Rask, Josefine Offerdal

ESDAN, Estetiska programmet – Dans

Breil, Hannah Östersund

Esbjörnsson, Martina Svenstavik

Grönblad, Jasmine Frösön

Mattsson, Ellen Krokom

Nilsson, Maya Åsarna

ESMUS, Estetiska programmet – Musik

Bernhard Persson, Sophie Östersund

Blime Strömberg, Thomas Brunflo

Ejderkrans, Elin Östersund

Johansson, Eira Häggenås

Jonsson, Magnus Älandsbro

Jönsson, Axel Lit

Kristiansson, Ida Frösön

Kvist Ejstes, Ellinor Orrviken

Lainio, Julia Brunflo

Fors Lindeberg, Niclas Brunflo

Savander, Rohan Brunflo

Sillerström, Fanny Ånge

Sten, Maja Li Lit

Träskvik, Martin Frösön

Van Der Wie, Catharina Gällö

Wårberg, Diana Oviken

Åslund Tronde, Erika Gällö

ESTEA, Estetiska programmet – Teater

Mira-mira, Åslund Gäddede

Morenius, Kajsa Duved

Nilsson, Johanna Östersund

SA, Samhällsvetenskapsprogrammet

Rosenberg, Joel Strömsund

Walter, Anna Frösön

Wierzan, Monika Bräcke

John Bauergymnasiet

BF, Barn- och fritidsprogrammet

Arvidsson, Christoffer Järpen

Bergqvist, Linnea Fors

Bugge Forsberg, Erik Brunflo

Dahlén, Pontus Strömsund

Edlund, Albin Fåker

Eriksson, Andreas Föllinge

Eriksson, Marcus Östersund

Hägglund, Amanda Sollefteå

Karlsson, Clara Järpen

Kristofersson, Nisse Bredbyn

Lassila, Nils Ås

Munter Ölveby, Martin Frösön

Nilsson Jukarainen, Joakim Hackås

Nilsson, Pontus Nälden

Pettersson, Viktor Hoting

Själin, Pontus Östersund

Skoglund Lyrén, Jacob Östersund

Waplan, Anders Frösön

Åkerblom, Oskar Ås

EE, El- och energiprogrammet

Amrén Bergman, Lukas Östersund

Forsberg, Zebastian Östersund

Isaksson, Simon Frösön

Karlsson, Marcus Dvärsätt

Kristoffersson, Mathias Östersund

Myrén, Tobias Häggenås

Nilsson, Tony Bräcke

Näsman, Andréas Östersund

Paulsson, Gustav Brunflo

Werner, Johan Brunflo

Åslund, Erik Hammarstrand

ESEST, Estetiska programmet

Agnarsson, Kajsa Undersåker

Bertmar, Petter Järpen

Boström, David Östersund

Eriksson, Sandra Föllinge

Hjelseth, Eveline Brunflo

Holmgren, Isac Östersund

Lind, Frida Bruksvallarna

Myrland, Fanny Pilgrimstad

Milde Nilsson, Tina Östersund

Olovsson, Moa Brunflo

Olsson, Miranda Föllinge

Rönning, Frida Järpen

Sundberg, Nilas Frösön

Tideman Jonsson, Jennie Pilgrimstad

Åslund, Elin Ås

HVFRI, Hantverksprogrammet – Frisör

Axelsson, Linnéa Vilhelmina

Danielsson, Sara Östersund

De, Vahl Lovisa Edsele

Dervisevic, Irma Sollefteå

Halvarsson, Malin Offerdal

Hedälv, Amanda Hede

Henriksson, Ina Färila

Herrmann, Klaudia Svenstavik

Holmgren, Isabelle Backe

Holmgren, Linette Offerdal

Hosseini, Rahim Östersund

Jacobsson, Lisa Sollefteå

Jensen, Emma Sollefteå

Landén, Lovisa Järpen

Melander, Gabriella Sollefteå

Forsberg Nord, Gabrielle Frösön

Paulsson, Erica Trångsviken

Rönnberg, Olivia Vilhelmina

Svensson Mårtensson, Sophie Lit

Åhlstedt, Felicia Strömsund

IMPROBF, Introduktionsprogram – Programinriktat individuellt val, mot Barn- och fritidsprogrammet

Phulsawat, Phakphum Föllinge

IMPROEE, Introduktionsprogram – Programinriktat individuellt val, mot El- och energiprogrammet

Isaksson, Viktor Bräcke

Skoglund, Viktor Frösön

IMPROHV, Introduktionsprogram – Programinriktat individuellt val, mot Handel- och administrationsprogrammet

Hemmingsson, Amanda Svenstavik

Jonsson, Sofia Frösön

SA, Samhällsvetenskapsprogrammet

Berkö, Tanja Frösön

Engblom, Ida Sollefteå

Gunnarsson, Cornelia Lit

Hall, Lenita Alsen

Larsson, André Östersund

Lundbäck, Sebastian Östersund

Malmberg, Julia Brunflo

Olofsson, Erik Klövsjö

Pettersson, Kalle Östersund

Roos, Andreas Frösön

Sahlin, Johan Stugun

Sjödin, Evelina Maria Backe

Sävelind Zakrisson, Markus Östersund

Vestfält, Hanna Vemhån

TE, Teknikprogrammet

Fjellstedt, Jonathan Vilhelmina

Herbertsson, Eric Sveg

Kågström, Mattias Östersund

Nordman, Alexander Dvärsätt

Ros, Kennet Brunflo

Sundin, Mikael Häggenås

Svanberg, Oskar Östersund

Westling Karlsson, Josef Sveg

Dille gård AB

NBDJU, Naturbruksprogrammet – Islandshäst/häst

Adrianzon, Louise Enskede

Björklund, Ellen Enskede

Edh, Jonna Järpen

Folkesson, Elina Boden

Henriksson, Elin Dvärsätt

Höglund, Elisabet Rossön

Johansson, Jennifer Torpshammar

Johansson, Kim Sollentuna

Karlsson, Mimmi Oviken

Krusenberg, Anja Frösön

Kubista, Tanja Näsåker

Kytömäki, Fanny Tjudö Åland Finland

Kytömäki, Matilda Tjudö Åland, Finland

Larsson, Julia Gällivare

Leitao Kareliusson, Amie Frösön

Lidström, Elin Oviken

Macknow, Emmelinda Brunflo

Malmbro, Victoria Vårgårda

Modd, Annica Bollnäs

Sandberg, Katarina Krokom

Sundin, Sandra Östersund

Westerström, Hanna Järvsö

Westrin, Linnéa Hudiksvall

NBSKO, Naturbruksprogrammet – Naturturism

Forsell, Jimmie Gällö

Forssén, Anders Strömsund

Harrysson, Lovisa Frösön

Hellström, Måns Mörsil

Jonasson, Sebastian Östersund

Löfgren, Pontus Gällö

Sandelius, Nora Bergshamra

Wibom, Diana Duved

Östersunds Gymnasieskola

BF, Barn- och fritidsprogrammet

Carlberg, Tess Östersund

Eriksson, Denice Östersund

Grinde, Elin Hede

Mattsson, Ida Venjan

Nylander, Sofie Brunflo

Strömberg, Natalie Östersund

Svensson, Emma Dvärsätt

Toresson, Sandra Bräcke

Wallmark, Sophia Gällö

BFPED0L, Barn- och fritidsprogrammet

Andersson, Jonas Krokom

Berntsson, Ester Nälden

Hjortsberg, Sara Östersund

Ledin, Julia Sollefteå

Lindberg, Martin Frösön

Lindgren, Ebba Hackås

Persson, Eleonore Duved

Schneider, Johanna Östersund

Sterner, Jagelonica Östersund

Sunding, Mathilda Gällö

Tingsborg, Julia Bräcke

Österberg, Ida Bräcke

EK, Ekonomiprogrammet

Backman, Linus Östersund

Backman, Malin Brunflo

Barthelson, Lina Tandsbyn

Bergström, Jennifer Ås

Bergström, Nils Nälden

Cogrell, Theresé Östersund

Elfving Pripp, Axel Östersund

Eliasson, Oscar Östersund

Gaare, Jesper Frösön

Gustafsson, Ida Brunflo

Heidenborn, Karolina Östersund

Hoflin, Caroline Stugun

Karlsson, Julia Östersund

Lauritzen, Gorm Östersund

Lilja, Olivia Häggenås

Lindström, Martina Östersund

Lundin, Sandra Offerdal

Medin, Josefine Orrviken

Gustafsson Näsman, Anne-charlotte Tandsbyn

Persson Söderholm, Emma Järpen

Rande, Marika Frösön

Ridderstråle, Klara Östersund

Sanchez Nilsson, Kevin Östersund

Singthongthat, Wanwisa Östersund

Wallin, Elin Kälarne

Ward, Rebecca Östersund

Wester, Bin Frösön

HU, Humanistiska programmet

Bohman-karlholm, Adrian Hackås

Boson, Tilda Kvissleby

Englsperger Raswill, Sven Stugun

Jonsson, Jonas Petter Lit

Lindberg, Viktor Visby

Strömkvist, Ruben Brunflo

IMPROBF, Introduktionsprogram – Programinriktat individuellt val, mot Barn- och fritidsprogrammet

Gustafsson, Helen Östersund

Olsson, Jonathan Lit

Strömberg Carlsson, Stina Östersund

NA, Naturvetenskapsprogrammet

Bergander, Filip Östersund

Blom, Dais Stugun

Edholm, John Lit

Genberg, Sara Dvärsätt

Johansson, Julia Frösön

Kihlgren, Ida Stugun

Ljungdahl, Elenor Östersund

Lundkvist, Therése Östersund

Månström, Rebecka Oviken

Nybom, Evelina Krokom

Nyström, Emelie Trångsviken

Nääs, Idde Hede

Svelander, Niklas Hackås

Ullén, Märta Hoting

Unosson, Adam Östersund

SA, Samhällsvetenskapsprogrammet

Bergström, Alexandra Östersund

Byvald, Mira Frösön

Edström, Joseph Östersund

Erhardsson, Erica Aspås

Esbjörnsson, Amanda Tandsbyn

Giannini Jonsson, Sandra Lit

Gravemo, Hampus Fåker

Hemlin, Henrik Alsen

Hilmo, Joel Östersund

Karlsson, Malin Brunflo

Larsson, Sara Trångsviken

Markusson, Fanny Lit

Nilsson, Sofia Bräcke

Odén, Martina Oviken

Palmkvist, Albin Frösön

Reppe, Vincent Alsen

Rinzén, Johanna Östersund

Steffensen, Elin Tandsbyn

Tronde, Oskar Brunflo

Vallén, Maja-ellen Nälden

Wester, Joong Hwan Frösön

Åsberg Genctürk, Marcus Östersund

Åslund, Malin Aspås

Hjalmar Strömerskolan, Strömsund

Bygg- och anläggningsprogrammet

Bolin, Elias, Hoting

Garefelt, Rasmus, Rossön

Jaederfeldt, Arvid, Högland

Johansen, Rikard, Strömsund

Magnusson, Anton, Strömsund

Nilsson, Jesper, Hoting

Nilsson, Simon, Strömsund

Olofsson, Thomas, Backe

Ottosson, Oliver, Strömsund

Persson, Rebecka, Dorotea

El- och energiprogrammet

Bergström, Dennis, Hammerdal

Bergström, Isak, Strömsund

Haglund, Aron, Dorotea

Hoppstadius, Jesper, Strömsund

Jonsson, Jonas, Hammerdal

Karlsson, Felix, Hoting

Lundgren Arnesen, Simon, Strömsund

Ekonomiprogrammet

Eriksson, Maria, Hammerdal

Fornalczyk Sörlin, Marta, Hoting

Friberg, Thomas, ÅBY

Ovesson, Albin, Föllinge

Pettersson, Sofie, Hoting

Ylipää, Linnea, Gällivare

Fordons- och transportprogrammet

Dahlén, Pontus, Strömsund

Danielsson, Jim, Dorotea

Eriksson, Viktor, Strömsund

Johansson, Saul, Bjurholm

Lindberg, Elias, Lajksjöberg

Näsström, Tom, Dorotea

Sundin, John, Strömsund

Wallberg, Petter, Strömsund

Fordons- och transportprogrammet, Transport

Amundsson, Mats, Stora blåsjön

Blomqvist, Amanda, Strömsund

Engkvist, Johan, Hoting

Göransson, Emil, Dorotea

Hammar, Magnus, Strömsund

Ivarsson, Olle, Hoting

Norkvist, Per, Norråker

Tallqvist, Anders, Strömsund

Tjernlund, William, Hoting

Vedin, Patrik, Strömsund

Handels- och administrationsprogrammet

Andersson, Lina, Strömsund

Faxén, Ludwig, Strömsund

Högberg, Simon, Strömsund

Jonasson Englund, Gabriella, Hammerdal

Lawner, Julia, Mora

Olsen, Ida, Strömsund

Omazic, Nathalie, Strömsund

Pålsson, Sofie, Hammerdal

Stenehäll, Lisa, Strömsund

Thomasson, Maria, Stora Blåsjön

Humanistiska programmet

Ahola, Martina, Strömsund

Norberg, Sandra, Lavsjön

Näsmark, Lisa, Strömsund

Sundelin, Lina, Rossön

Thellbro, Ewa, Dorotea

Wikström, Monika, Strömsund

Industritekniska programmet

Holmbäck Elfström, Max, Stugun

Jonsson, Andreas, Strömsund

Olsén, Jimmy, Strömsund

Olsson, Andreas, Strömsund

Naturvetenskapsprogrammet

Ahrens, Joanna, Strömsund

Borg, Emma, Strömsund

Brymark, Anja, Hoting

Bäckvall, Helén, Strömsund

Ejdebo, Malin, Gusselby

Ejenstam, Daniel, Hammerdal

Eliasson, Natalié, Strömsund

Forssén, Anders, Strömsund

Harrysson, Lovisa, Norråker

Johansson, Julia, Frösön

Jonsson, Julia, Strömsund

Lindberg, Felicia, Strömsund

Magnusson, Petter, Strömsund

Mattsson, Moa, Strömsund

Nordström, Lina, Strömsund

Nordström, Lisa, Strömsund

Olofsson, Carita, Dorotea

Orrell, Sofia, Rossön

Rolandsson, Julia, Borgafjäll

Ruiz Guzman, Jennifer Stefannia, Dorotea

Shirinova, Sojida, Strömsund

Tawassulli, Mahmood, Strömsund

Ullén, Märta, Hoting

Samhällsvetenskapsprogrammet

Eriksson, Matilda, Strömsund

Gohari, Melina, Tumba

Holmgren, Lina, Backe

Kristiansson, Moa, Hammerdal

Pettersson, Viktor, Hoting

Rosenberg, Joel, Strömsund

Sandström, Caroline, Strömsund

Sjödin, Jimmy, Hammerdal

Sundqvist, Ebba, Strömsund

Ullén, William, Dorotea

Uppling, Zebastian, Backe

Walter, Anna, Frösön

Wikström, Lina, Strömsund

Teknikprogrammet

Borg, Daniel, Strömsund

Emilsson, Ted, Strömsund

Iyso, Abdurakhmon, Strömsund

Jonasson, Morgan, Hoting

Karlsson, Joar, Trönödal

Larsson, Carl, Järpen

Nilsen, Lone, Strömsund

Rhodin, Jesper, Hammerdal

Sundqvist, Anders, Strömsund

Wallberg, Daniel, Los

Zakari, Hugo, Hedenäset

Vård- och omsorgsprogrammet

Bahamon, Alejandra, Strömsund

Brantholm, Alma, Hoting

Ehnberg, Eskil, Strömsund

Eriksson, Sara, Strömsund

Fredriksson, Daniella, Gäddede

Funseth, Ida, Strömsund

Hällström, Max, Dorotea

Jonsson, Emma, Strömsund

Linden, Fanny, Hammerdal

Persson, Sara, Haninge

Wolgers, Towa, Strömsund

Åre

Ekonomiprogrammet

Andersson, Ebba Saltsjöbaden

Beckman, Emma Ekerö

Bergqvist, Frida Farsta

Boberg, Selma-louise Åre

Bogfors, Clara Hallen

Carlsson, Fredrik Saltsjöbaden

Christensen, Helena Sundsvall

Eriksson, Jonas Undersåker

Fridén, Filip Kullvik

Fridshäll, Oscar Landsbro

Hörnblad, Lisa Järved

Ivarsson, Lin Åre

Larsson, Erik Järpen

Lindblom, William Örebro

Lönnberg, Philip Bollnäs

Melander, Filip Timrå

Multan, Filip Tullinge

Myhr, Daniel Duved

Nordin, Sofie Järpen

Olofsson, Elin Dalarö

Ottosson, Max Enskede Gård

Persson Söderholm, Emma Järpen

Sjöstrand, Sofia Åre

Skilnand, Johan Hägersten

Stegfeldt, Emil Malmö

Ström, Ida Stockholm

Sundin, Kevin Undersåker

Söderberg, Beatrice Saltsjöbaden

Vikström, Olle Undersåker

Estetiska programmet Bild

Agnarsson, Kajsa Undersåker

Andersson, Sofia Stjärnlöv

Bergström, Erik Duved

East, Joachim Tyresö

Edfeldt Edh, Jonna Järpen

Happe, Alva Undersåker

Johansson, Jens Stallarholmen

Kvarme, Ebba Järpen

Pettersson Lind, Linus Länna

Sernheim, Rebecka Häggenås

Skoknes, Albin Järpen

Vinge, Johanna Älta

Wadman, Oscar Nälden

Westin Malm, Adrian Stockholm

Fordons- och anläggningsprogrammet Personbil

Björkstrand, Emil Järpen

Johansson, Patrik Undersåker

Lönn, Jonathan Järpen

Pedersen, Jonathan Järpen

Wahlund, Viktor Järpen

Fordons- och transportprogrammet Snöfordon

Bååth, Felix Bollnäs

Edfors, Pontus Bjästa

Eklund, Hampus Eskilstuna

Granath Reif, Jonathan Åkersberga

Jonsson, Anton Bollnäs

Jonsson, Jonas Bräcke

Lofthammar, Benjamin Jönköping

Lundborg, Victor Floda

Nilsson, Jesper Bergshamra

Pettersson, Emil Finspång

Sandström, Markus Bollnäs

Sanfer, Simon Undersåker

Solén, Kenny Venjan

Svensson, Rasmus Hällestad

Wåhlmark, Nils Sigtuna

Hotell- och turismprogrammet

Arvidsson, Maja Järnforsen

Brammer, Jessica Sollentuna

Bure, Johan Stockholm

Ekbark, Maja Näsåker

Ericsson, Henri Kyrkslätt Finland

Fredriksson, Rebecca Frösön

Johansson, Mirjam Mattmar

Jonsson Ärlemar, August Bjuråker

Kärrbrink, Minna Sollentuna

Lindblom, Hanna Bollnäs

Lundemo, Johan Enköping

Lundström, Niklas Stockholm

Nilsson, Anneli Mattmar

Wolgers, Towa Strömsund

Yusuf, Annika Mörsil

Naturvetenskapsprogrammet

Aspholm, Anton Duved

Asplund, Emil Malå

Bengtsson, Baltazar Falsterbo

Bergman, Sara Luleå

Bergström, Emil Duved

Björklund, Sofie Eskilstuna

Björn, Matihlda Avesta

Dahl, Ida Mantorp

Davis, Troy Åre

Edsås, Erik Åre

Fors Källstrand, Måns Åre

Green, Linda Järpen

Grönblad, Tove Järpen

Hellquist, Edvin Umeå

Holmberg, Anders Oviken

Håkansson, Amanda Järpen

Häggström, Jesper Åre

Karlsson, Elin Örbyhus

Kihlén, Ida Borlänge

Kring, Emmanuel Lund

Larsson, Carl Järpen

Lestage König, Benjamin Åre

Lindmark, Alice Undersåker

Lövström, Daira Torshälla

Mattsson Myhr, Konrad Bruksvallarna

Mäki, Alexander Hudiksvall

Mörfelt Gustavsson, Truls Sollentuna

Novak, Max Alsen

Olander, Adil Undersåker

Olesen, Mathilda Järpen

Persdotter, Moa Duved

Saramaa, Rasmus Hofors

Sjölund, Clara Bruksvallarna

Sjölund, Linus Duved

Stenvall, Emma Sundborn

Söderin, Birk Duved

Toresson, André Hallen

Tyrén, Emil Trönödal

Vestin, Maja Nordingrå

Wilhelmsson, Elsa Funäsdalen

Ösund, Emelie Lidingö

Restaurang- och livsmedelsprogrammet

Carlström, William Mariefred

Cedergren, Elsa Enebyberg

Grip, Jonas Järpen

Göransson, Sabina Undersåker

Jönsson, Marielle Hammerdal

Lange, Sofie Undersåker

Nordin, Kajsa-stina Tygelsjö

Olsson, Line Vaxholm

Rosander, Hugo Lidingö

Stenehäll, Lisa Strömsund

Tulldahl, Rickard Södertälje

Wermeling, Ludwig Hallen

Westerlind, Elias Mjällom

Samhällsprogrammet

Andersson, Isabella Järpen

Arvidsson, Christoffer Järpen

Bernhardsson, Anders Järpen

Bohman, Joar Undersåker

Einarsson, Louise Undersåker

Elofsson, Rasmus Järpen

Engdahl, Jonatan Borlänge

Fredriksson, Elin Smedjebacken

Gabrielsson, Moa Piteå

Glantz Frankenberg, Trolle Hudiksvall

Grym, Hannes Boden

Hultqvist, Jonathan Undersåker

Håkansson Fermbäck, Vera Vemhån

Jansson, Jakob Månkarbo

Jonasson, Maria Östersund

Lindblom, Fanni Järpen

Magnusson, Agnes Åshamra

Miedel, Hannah Saltsjö-duvnäs

Nilsson, Alexander Trångsund

Nyström, Amanda Hillerstorp

Olofsson, Joel Klövsjö

Olsson Myrhee, Victoria Järpen

Pålsmarker, Miriam Hallen

Rönning, Frida Järpen

Selahn, Jens Sundsvall

Sköllerhag, Julia Årjäng

Stark, Linnéa Sundsvall

Tangen Jansson, Klara Åre

Ullberg, Malin Stöde

Wahlström Bergstedt, Fritjof Järpen

Westlund, David Järpen

Öhrn, Rebecca Vilhelmin

Annons
Annons
Annons
  • Tips

    Använd webbläsarens sökfunktion för att hitta ett visst namn. Den får du fram genom att trycka Ctrl + F.
    (Fungerar i webbläsarna Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome och Safari.)

Dela
  • +1 Intressant!
Annons
Annons
Annons
Annons
Annons
Annons