Vi sparar data i cookies, genom att använda våra tjänster godkänner du det. ⇒ läs mer om cookies

Påsk i färg, 11–15 år

Det här är deltagarna i klassen 11-15 år

Annons

Lisa Aarum Pichler, Ås

Abdirahman Abdullai Mohammed, Mörsil

Abbas Abdullsada, Östersund

Elina Adervärn, Ås

Mira Agerberg, Ås

Olle Agerberg, Lit

Emilia Ahlberg, Ås

Farahnaz Akbari, Östersund

Daniel Aldefeldt, Ås

Lina Alsabe, Östersund

Isac Amren, Hammarstrand

Elin Anderheim, Föllinge

Amanda Andersson, Hammarstrand

Dennis Andersson, Ås

Elin Andersson, Östersund

Ella Andersson, Föllinge

Hanna Andersson, Frösön

Ida Andersson, Östersund

Izabelle Andersson, Hammarstrand

Julia Andersson, Hammarstrand

Liam Andersson, Gällö

Martin Andersson, Lit

Nadia Andersson, Hammerdal

Rasmus Andersson, Gällö

Simone Andersson, Östersund

Stina Andersson, Hammerdal

Ebba Andersson Ledin, Hammarstrand

Anton Angesgård, Östersund

Nora Anjevall, Östersund

Jennifer Antonsson, Hallen

Markus Arnesen, Strömsund

Simone Aronsson, Häggenås

Jennifer Arvidsson, Östersund

Thea Arvidsson, Östersund

Thea Arvidsson, Östersund

Thea Arvidsson, Östersund

Ozcar Aslund, Lofsdalen

Meja Axne, Frösön

Oskar Barnerud, Strömsund

Atlas Belg, Östersund

Oskar Belin, Östersund

Amanda Bengtsson, Ås

Lovisa Bengtsson, Krokom

Anthon Berg, Hallen

Max Bergendahl, Stugun

Sebastian Bergh, Hallen

Linnéa Berglind, Gällö

Amanda Berglund, Östersund

Anton Berglund, Strömsund

Eva Bergqvist, Östersund

Emma Bergstrand, Frösön

Christian Bergström, Östersund

Samuel Bergström, Östersund

Filip Bjurling, Frösön

Julie Blixt, Hammerdal

Julia Blom , Östersund

Adrian Blomberg, Östersund

Anton Blomberg, Hammerdal

Hannah Blomdahl, Östersund

Hannah Blomdahl Åhman, Östersund

Deniel Blomé, Östersund

Maja Blomkvist, Frösön

Liselott Blomqvist, Krokom

Ella Blomström, Ås

Hjalmar Boeye, Östersund

Enya Bredin, Strömsund

Wout Brink, Gällö

Julia Brodin Nilsson, Östersund

Nova Brolin, Ås

Rasmus Broman Raftheim, Östersund

Kevin Buss, Offerdal

Alicia Byström, Frösön

Felicia Bågling Vretanidis, Östersund

Nike Börne, Östersund

Evelina Carlsson, Östersund

Jennifer Carlsson, Frösön

Matilda Carlsund, Östersund

Jenny Cederberg, Östersund

Jens Viktor Cederhov, Ås

Maya Claesson, Hallen

Liv Connman, Östersund

Indira Crossler, Föllinge

Emelie Dahlberg, Gällö

Gustav Dahlén, Ås

Lore Dahlén, Östersund

Vilgot Dahlén, Östersund

Mathias Damgren, Bispgården

Anton Danebäck, Ås

Liam Danielsson, Östersund

Moltas Danielsson, Östersund

Simon Danielsson, Östersund

Viktor Davidsson, Brunflo

Moa de Sinegube, Ås

Sil De Wachter, Lit

Havrin Dehghan, Bispgården

Bledor Delijag, Östersund

Zanna Dyrting, Östersund

Selma Eckerdal, Östersund

Philip Edfalk, Lit

Lars Edfeldt Åsenlund, Alsen

Oscar Edgren, Dvärsätt

Felicia Edlund, Hallen

Felix Edström, Hammarstrand

Edgar Eggesjö, Brunflo

Saga-Li Ehnberg Ahola, Strömsund

Louise Eide, Brunflo

Alex Ekavall, Östersund

Jacob Ekeljung, Östersund

Yrsa Eklund, Gällö

Edvin Elgendahl, Östersund

Nora Elgendahl, Östersund

Chris Eliasson, Strömsund

Olivia Ellmin, Östersund

Kenije Enbom, Föllinge

Annie Engberg, Frösön

Olivia Engdahl, Oviken

Ronja Engelbrektsson, Hallen

Ylva Englund, Östersund

Olivia Engman, Ås

Emma Engqvist, Sandviken

Victor Engqvist, Gällö

Jesper Engström, Hammarstrand

Lisa Ericsson, Dvärsätt

Alva Eriksson, Frösön

Anton Eriksson, Dvärsätt

Arvid Eriksson, Östersund

Caroline Eriksson, Hammerdal

Fanny Eriksson, Nälden

Ida Eriksson, Oviken

Joel Eriksson, Östersund

Jonna Eriksson, Östersund

Kajsa Eriksson, Östersund

Marcus Eriksson, Mattmar

Matilda Eriksson, Föllinge

Moa Eriksson, Strömsund

Tim Eriksson, Brunflo

Wera Eriksson, Hammarstrand

Wilma Eriksson, Gällö

Emil Erlandsson, Gällö

Mira Esseen, Frösön

Isac Evans, Östersund

Julia Fahlvik, Hackås

Selma Falkeström, Gällö

Mohammed Fawaz, Sveg

Sandra Festin, Östersund

Simon Fick, Häggenås

Line Figenschov, Östersund

Alva Filén, Östersund

Viktor Finke, Östersund

Tina Folkesson, Hallen

Tina Folkesson Haugskoh, Hallen

Fabian Forsberg, Ås

Isa Forsberg, Bispgården

Leo Forsberg, Östersund

Lowa Forsberg, Östersund

Vincent Forsberg, Bispgården

Teddylina Forselius, Östersund

Melina Forsgren, Östersund

Arvid Forsgård, Hammarstrand

Emilia Forsgård, Hammarstrand

Heldi Forss, Frösön

Jesper Friberg, Östersund

Sam Friberg, Ås

Olivia Frimert, Stugun

Sofia Frimodig, Frösön

Emil Fryklund, Bispgården

Joel Fryklund, Bispgården

Hugo Frykman-Krans, Östersund

Ellen Frändén, Östersund

Erika Fröjd, Östersund

Emilia Fureman, Brunflo

Matilda Fängström Holter, Strömsund

Pranav G Nair, Östersund

Emilia Garcia, Östersund

Linnéa Gisslén, Östersund

Malin Gladh, Ås

Sandra Gladh, Ås

Filip Gottnardsson, Dvärsätt

Jenna Grandies, Stugun

Vincent Grein, Gällö

Fabian Grindborg, Ås

Emil Gryckdal, Ås

Ella Gustavsson, Brunflo

Julien Gustavsson, Pilgrimstad

Elias Hagberg, Lofsdalen

Leo Haglund, Strömsund

Lukas Haglund, Brunflo

Fanny Halkola, Ås

Klara Hallberg, Alsen

Philip Hallberg, Östersund

Kajsa Hallén, Östersund

Kajsa Hallén, Östersund

Emilia Hallin, Östersund

Mathilde Hallkvist, Östersund

Viktor Hallqvist, Föllinge

Joann Halvarsson, Mattmar

Mohamed Hamed, Bräcke

Jonna Hangasjärvi, Östersund

Anna Hansen, Krokom

Anna Hansen, Krokom

Edvin Hansen, Krokom

Gustav Hansson, Östersund

Malin Hansson, Östersund

Samuel Hansson, Brunflo

Sara Hansson, Östersund

Sara Hansson, Östersund

Teo Hansson, Bispgården

Ferdos Hapte, Östersund

Marion Haraldsson, Östersund

Moa Haugskott, Föllinge

Adam Hedendahl, Lit

Tindra Hedin, Dvärsätt

Wilma Hedlund, Hackås

Vera Hedström, Krokom

Linnéa Helander, Östersund

Caroline Hellström, Ås

Hedda Hemmingsson, Strömsund

Mattias Hemå, Östersund

Petter Hemå, Östersund

Eira Hennesy, Frösön

Lina Hennings, Frösön

Emma Henriksson, Mattmar

Fanny Henriksson, Strömsund

Ida Henriksson, Hackås

Karin Henriksson, Hackås

Tove Henriksson, Östersund

Viktor Henriksson, Hallen

Ida Hernqvist, Östersund

Elis Hippe-Runsten, Östersund

Ella Hjelm , Ås

Ylva Hjelmberg, Östersund

Alice Hjort, Hammerdal

Linus Hoflin, Hammarstrand

Alva Holgersson, Hammarstrand

Jasmine Holm , Ås

Nils Holmlund, Ås

Julia Hultberg, Ås

Daniel Huss, Östersund

Ibrahim Hussain Johar, Strömsund

Arna-My Hyttstrand, Östersund

Alva Håberg, Östersund

Herman Häggblom, Hallen

Felix Hägglund, Gällö

Erik Hägred, Östersund

Ayman Abdelgadir Ibrahim, Bispgården

Matilda Ideström, Vålådalen

Olivia Ihalagamage, Östersund

Ville Isaksson, Östersund

Julia Iversen, Östersund

Ibrahim Jafari, Östersund

Anton Jakobsson, Ås

Karin Jakobsson, Hallen

Karin Jakobsson, Hallen

Rasmus Jakobsson, Ås

Rebecca Jamting, Hallen

Agnes Jansson, Östersund

Erica Jansson, Hallen

Jenny Johannesson, Östersund

Emil Johansson, Hammerdal

Emme Johansson, Strömsund

Filip Johansson, Brunflo

Frida Johansson, Hammarstrand

Ida Johansson, Östersund

Irma Johansson, Ås

Liv Johansson, Östersund

Paula Johansson Krokom

Anton Jonasson, Östersund

Ella Jonasson, Lofsdalen

Daniel Jonsson, Föllinge

Emma Jonsson, Dvärsätt

Felicia Jonsson, Östersund

Gustav Jonsson, Östersund

Linn Jonsson, Frösön

Sanna Jonsson, Strömsund

Smilla Jonsson, Dvärsätt

Tobias Jonsson, Östersund

Bianca Jonsson Jangenmalm, Strömsund

Renske Jägers, Gällö

Linus Jämting, Hallen

Albin Jämtinger, Hallen

Ida Jönsson , Brunflo

Julia Jönsson-Larsson, Järpen

Loke Jönsson-Larsson, Järpen

Nicke Kaneberg, Östersund

Piyanat Kanjak, Strömsund

Mona Karim, Östersund

Osiyo Karimova, Strömsund

Alvin Karlsson, Östersund

Elias Karlsson, Brunflo

Emelie Karlsson, Ås

Felix Karlsson, Östersund

John Karlsson, Östersund

Kevin Karlsson, Brunflo

Lovisa Karlsson, Östersund

Mia Karlsson, Hammarstrand

Viktor Karlsson, Häggenås

Viktor Karlsson, Ås

Emilia Karlström, Hammerdal

Josefin Karström, Frösön

Milla Klar, Östersund

Rasmus Kristoffersson, Östersund

Jonatan Kriström, Sörbygden

Eline Krogstad, Östersund

Eline Krogstad, Östersund

Towa Kvarnlöf, Östersund

Eline Lagergren, Dvärsätt

Nilda Lagesson, Fåker

Per-Olof Lagnemark, Lofsdalen

Emil Landin, Ås

Johan Larsson, Dvärsätt

Leona Larsson, Ås

Linn Larsson, Ås

Michaela Larsson, Krokom

Therese Larsson, Offerdal

Viktoria Larsson, Oviken

Wilma Larsson, Gällö

John Ledin, Ås

Emanuel Lennartsson, Hallen

Martin Lidmalm, Dvärsätt

Hedvig Liljedahl, Frösön

Linda Liljeqvist Söderberg, Krokom

Matilda Lindé, Ås

Amelie Linden, Östersund

Elina Lindgren, Ås

Jonas Lindgren, Gällö

Agnes Lindgren Magnusson, Östersund

Edith Lindh Ten Berg, Östersund

Kajsa Lindholm, Hallen

Klara Lindholm, Hallen

Maja Lindholm, Häggenås

Viktor Lindmalm, Dvärsätt

Felicia Lindman, Frösön

Ida Lindqvist, Mattmar

Linnéa Lindsjö, Nälden

Maja Lindström, Östersund

Nils Lindström, Hammarstrand

Olivia Lindström, Östersund

Stina Lindvall, Häggenås

Wilda Linfberg, Östersund

Emilia Linné, Bispgården

Albin Linné Stråhle, Bispgården

Karolina Litzell, Hammerdal

Regina Ljung Falk, Hammarstrand

Nellie Lubell, Oviken

Max Lubell Åberg, Östersund

Ante Luksepp, Östersund

Agnes Lundberg, Ås

Maja Lundberg, Ås

Benjamin Lundbäck, Östersund

AnnaGry Maria Lunde, Östersund

Allexander Lundell, Brunflo

Gabriel Lundh, Ås

Anton Lundin, Östersund

Vendela Lundmark, Vemhån

Elin Lundqvist, Östersund

Ville Lundqvist, Östersund

Ville Lundqvist, Östersund

Johannes Lundvall, Östersund

Klara Lundvall, Östersund

Malin Lusth, Östersund

Alice Löfgren, Frösön

Alva Löfstedt, Östersund

Samuel Lövros, Östersund

Emma Magnusson, Brunflo

Ida Magnusson, Hammerdal

Hala Makaraty, Östersund

Maja Mann, Ås

Erik Marklund, Frösön

Nehemja Martinsson, Östersund

Axel Mattsson, Ås

Moa Mattsson, Ås

Viktor Mattsson, Oviken

Vilda Mattsson, Östersund

Johan Matzén, Östersund

Emilija Miciutaité, Krokom

Albin Mikaelsson, Östersund

Selma Mispélaere, Frösön

Niklas Modin, Strömsund

Sigurd Modin, Gällö

Robin Moén, Hammerdal

Deborah Mokeny Emerence, Östersund

Ante Monwall, Häggenås

Anton Isac Morin, Hammerdal

Matilda Morlander, Gällö

Johannes Myhr, Vemhån

Izabelle Myrmo-Abrahamsson, Östersund

Elin Mårtensson, Hammerdal

Tuva Mårtensson, Strömsund

Simon Måsøval, Ås

Nova Mäntylä Bärlund, Gällö

Nova Mäntylä Bärlund, Gällö

Mostafa Naseri, Strömsund

Elias Nietlisbach Johansson, Östersund

Bella Nilsson, Föllinge

Emelie Nilsson, Dvärsätt

Emil Nilsson, Brunflo

Emma Nilsson, Östersund

Johan Nilsson, Östersund

Tina Nilsson, Krokom

Tove Niskala, Ås

Amanda Norberg, Ås

Mattias Norberg, Brunflo

Johannes Nord , Gällö

Liv Nordin, Östersund

Liv Nordin, Östersund

Tilde Nordin, Hammarstrand

Alvin Nordström, Östersund

Miranda Nordström, Gällö

Edvin Nordvall, Östersund

Sanna Nordvall, Hammarstrand

Josefin Norén, Östersund

Stina Norlander, Valsjöbyn

Lisa Norrlander, Östersund

Anna Norrman, Offerdal

Adde Norum, Stugun

Morgan Nykvist, Hammerdal

Emilia Nyman, Frösön

Lovis Nyman, Östersund

Sebastian Nystrand, Dvärsätt

Wilma Nytomt, Hammerdal

Erik Näslund , Ås

Jessika Näslund , Gällö

Adrian Näslund Melin, Strömsund

Alva Näsström, Frösön

Moa Ohlson, Föllinge

Gustav Oja, Gällö

Kader Abdi Olade, Bispgården

Andre Olofsson, Östersund

Elias Olofsson, Lit

Ester Olofsson, Dvärsätt

Joel Olofsson, Ås

Linnea Olofsson, Ås

Maja Olofsson, Östersund

Mattias Olofsson, Hammerdal

Oliver Olofsson, Frösön

Tove Olovsson, Frösön

Emilia Olsson, Hackås

Jannika Olsson, Oviken

Jessica Olsson, Föllinge

Jonatan Olsson, Mattmar

Klara Olsson, Hammerdal

Linn Olsson, Brunflo

Natalie Olsson, Hackås

Per Olsson, Hammerdal

Ulrika Olsson, Föllinge

Disalak Ondi, Östersund

Viktor Oscarsson, Dvärsätt

Emma Oskarsson, Dvärsätt

Amanda Ottosson, Östersund

Linda Ottosson, Hallen

Linda Ottosson, Hallen

Alexandra Oxelgren, Östersund

Didrik Palmqvist, Krokom

Maja Palmqvist, Hammarstrand

Emma Pekkari, Frösön

Alice Persson, Frösön

Amanda Persson, Östersund

Kevin Persson, Östersund

Kristina Persson, Häggenås

Matilda Persson, Östersund

Ottilia Persson, Hallen

Sandra Persson, Östersund

Joel Persson , Östersund

Matilda Persson Elverum, Strömsund

Albin Persson-Lindström, Östersund

Anton Perssonn, Dvärsätt

Elias Petrusson, Nälden

Anneli Pettersson, Ås

Felicia Pettersson, Östersund

Sandra Pettersson, Krokom

Sara Pettersson, Frösön

Jonna Pihl, Östersund

Elvin Porter, Frösön

Gustav Pålsson, Hammerdal

Emma Qvarngård, Ås

Filip Ramström, Strömsund

Markus Rappe, Nälden

Adtrid Redhe, Östersund

Leona Reinerholt, Ås

Harriet Richter, Ås

Nina Rickardsson, Strömsund

Stina Ringdahl, Östersund

Stella Rodling Swanberg, Östersund

Filip Roos, Östersund

Klara Roos, Ås

William Roos, Östersund

Elias Rosberg, Östersund

Linn Rosberg, Östersund

Oliver Rubensson, Gällö

Cornelia Rudolfsson, Ås

Sofie Rudolfsson, Östersund

Rebecka Rusk Frimodig, Brunflo

Maya Rydham, Östersund

Emil Ryrland, Ås

Irma Rödin, Östersund

Engla Rönn Hyttsten, Lit

Tor Rönnestrand, Ås

Mimmi Rönnholm, Krokom

Albin Sahlin, Sundsvall

Axel Sahlin, Frösön

Emelie Salomonsson, Hammarstrand

Emelie Salomonsson, Hammarstrand

Nicke Salomonsson, Häggenås

Erik Samuelsson, Stugun

Isak Sandberg, Östersund

Emmy Sandell, Östersund

Tuva Sandqvist, Dvärsätt

Gabriel Sandström, Ås

Sofie Sandström, Hallen

Alexander Saratti, Bispgården

Veronica Saratti, Bispgården

Simon Schindele, Östersund

Filippa Schultz, Pilgrimstad

Elias Schönning, Hammarstrand

Albin Seger, Hallen

Maximilian Selbekk, Hallen

Elinore Selin, Dvärsätt

Kitty Sivertsson, Östersund

Nils Sivertsson, Östersund

Elvira Sjödin, Östersund

Marcus Sjödin, Östersund

Moa Sjögren, Dvärsätt

Ellen Sjölund, Ås

Rasmus Sjölund, Häggenås

Ida Skoog, Bispgården

Robban Sköldqvist, Östersund

Edvin Stais, Östersund

Maja Steleer, Frösön

Niovia Sterner, Östersund

John Stierna, Hammerdal

Maja Stigenius, Östersund

Ramona Stjernen, Pilgrimstad

Emma Stolt, Ås

Isak Strand, Dvärsätt

Mirelle Strandberg, Stugun

Micael Strandin, Gällö

Linnea Stridh, Oviken

Rasmus Strindberg, Östersund

Mattias Andreas Sträng, Pilgrimstad

Lukas Strömberg, Strömsund

Erik Stugvard, Östersund

Elin Ståhlbrandt, Vemdalen

Emanuel Sundberg, Gällö

Matilda Sundberg , Hackås

Patrik Sundberg Valle, Hackås

Stina Sundekvist, Hammerdal

Edvin Sundelin, Östersund

Hanna Sundell, Östersund

Linnea Sundin, Hallen

Alva Sundqvist, Ås

Johanna Sundqvist, Strömsund

Isabella Svanström, Gällö

Emma Svedberg, Ås

Lovisa Svejgård, Hammarstrand

Erik Svelander, Östersund

Beda Svensson, Östersund

Emil Svensson, Dvärsätt

Emma Svensson, Mattmar

Evelina Svensson, Fåker

Filip Svensson, Hammerdal

Linnea Svensson, Hammerdal

Linus Svensson, Oviken

Saga Svärd, Östersund

Cornelia Sätter, Frösön

Milly Sävelind Roos, Östersund

Gustav Söderlund, Gällö

Julia Sörlin-Jamte, Strömsund

Tindra Tahlin, Offerdal

Aucvecs Tajahi, Lit

Samira Taqwaei, Strömsund

Niklas Texmo, Strömsund

Sofia Thelin, Strömsund

Ella Thorén, Offerdal

William Thorén, Dvärsätt

Hanna Thyselius, Åsarna

Andrea Tigaben, Hammarstrand

Isak Timan, Östersund

Oscar T-Iodin, Östersund

Filippa Tjärnström, Pilgrimstad

Matilda Torgén, Östersund

Miranda Torgersson, Hallen

Erik Tronde, Gällö

Tuva Turesson, Ås

Debora Tängmark, Ås

Sara Uddegård, Dvärsätt

Alexander Ulander, Östersund

Hanna Ulfsgård, Offerdal

Felicia W Eriksson, Strömsund

Hedda Wahlborg, Frösön

Mariam Walai, Östersund

Cim Wallin, Hammarstrand

Linn Wallin, Östersund

Olivia Wallin, Östersund

Ida Wallman, Ås

Esther Wennerberg, Östersund

Maja Wennerklev, Östersund

Clara Werner, Östersund

Emilia Werner, Frösön

Isabelle Westerberg, Dvärsätt

Simon Westerlund, Vemdalen

Vinga Westerlund, Ås

Silje Westermark, Hammerdal

Simon Vestin, Hammarstrand

Alvin Westin, Ås

Wilma Westin, Ås

Wilma Westin, Ås

Gelal Veun, Östersund

Nina Vibo, Ås

William Vibo, Ås

Jakob Wickenberg, Ås

Jonathan Wickzell, Ås

Naya Widén, Häggenås

Lukas Widholm, Hallen

Robin Wikberg, Fåker

Markus Wiklander, Krokom

Robin Viklund, Östersund

Sebastian Viklund, Strömsund

Alwa Wiklund, Dvärsätt

Nova Wikner, Ås

Andreas Wikström, Dvärsätt

Felicia von Dubbeler, Östersund

Gustav von Walden, Östersund

Frida Woxlägd, Östersund

Smilla Vågström, Östersund

Allada Wärdell, Östersund

Alva Wärdell, Ås

Mosir Yussuf, Hammarstrand

Måns Ågeval, Strömsund

Måns Ågevall, Strömsund

Alexandra Åhlstedt, Strömsund

Kevin Åkerlund, Hammarstrand

Tova Ålander, Ås

Casper Ångström Nilsen, Fåker

Linus Åsander, Brunflo

Måns Åsell, Oviken

Alva Åslin, Ås

Filippa Åslund, Frösön

Ronja Åslund, Ås

Ronja Åslund, Ås

Alva Åsslin, Ås

Elsa Ärlebrandt, Lit

Mireille Ödlund, Gällö

Viktoria Öhgren, Mattmar

Ida Öhrman, Östersund

Alexander Önnerud, Ås

Klara Örhnell, Östersund

Per Öst, Gällö

Albin Östberg, Hammarstrand

Smilla Östergren, Strömsund

Isak Österlind, Ås

Tilde Östermark, Ås

Tilde Östermark, Ås

Annons